Sponsorzy

mok
Miejski Ośrodek Kultury to placówka, w której od ponad 60 lat rozwija się, kształtuje, kreuje  i wspiera kulturę lokalną Miasta Gniezna.

 


ST

Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych Orzeł Gniezno – organizacja zrzeszająca pasjonatów modelarstwa oraz historii.

 

 

imagesdFirma Cobi jest polskim producentem wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych, a także importerem i dystrybutorem szerokiego asortymentu licencjonowanych zabawek.

 

Bez tytułuFirma Yahu Models została założona w 2013 roku. Opiera się ona na ponad 20-letniej praktyce w dziedzinie fototrawienia. Zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich. Firma planuje produkcje wszystkich rodzajów akcesoriów do modeli.

firs-to-fight-logo-2


First to Fight – producent unikalnej serii zeszytów poruszających tematykę Wojny Obronnej Polski 1939 roku. Kolekcja w szczególności dotyczy uzbrojenia, umundurowania i organizacji różnych formacji wojskowych stron biorących udział w tym konflikcie oraz mniej lub bardziej znanych bitew i epizodów walk.

 

mr_logoMini Replika ukazuje się od 1997 roku od 4 do 6 razy w roku. Jest czasopismem poświęconym przede wszystkim plastikowemu modelarstwu, jednakże w każdym numerze zamieszczony jest także materiał historyczny.

mojehobby_logo

 

MojeHobby.pl – firma została założona w 2004 roku, specjalizuje się w prowadzeniu sprzedaży asortymentu modelarskiego poprzez internet. Działalność polega na sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz przedstawicielstwu i dystrybucji.

 

logo duze gpm

Wydawnictwo GPM jest najstarszą prywatną firmą wydającą modele kartonowe. Pierwsze modele tej firmy ukazały się w 1989 roku  i po dzień dzisiejszy ukazują się już w nowej technologii. W serii Mini Kartonowe ABC, GPM jest dominującą firmą w dziedzinie makiet budowli. Modele tego wydawnictwa spotykają się z uznaniem uczniów, nauczycieli oraz samych modelarzy.